Хартиени цевки 197*6

220.00 ден

БИДЕТЕ ОПШТЕСТВЕНО ОДГОВОРНИ. Хартиени цевки во розева боја со димензија 197 х 6 мм. Се продаваат по 250 парчиња во едно паковање.

Category:

Additional information

Димензии:

197 х 8 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хартиени цевки 197*6”

Your email address will not be published. Required fields are marked *